Klimatyzacja dla domu

Zbyt wysoka temperatura będąca w pomieszczeniach gdzie przebywamy negatywnie oddziałuje na nasze samopoczucie, sprawia że jesteśmy ospali, drażliwi oraz nad wyraz zmęczeni. Latem nasze mieszkanie czy też dom w szczególności pomieszczenia umieszczone na poddaszu w szczególny sposób są narażone na promieniowanie słoneczne co powoduje zwiększenie temperatury. Po otwarciu okien gorące powietrze napływające z zewnątrz powoduje większy dyskomfort, narażamy się dodatkowo na tzw. przewianie.

Organizm reaguje wtedy kurczeniem się włókien mięśni, co odczuwamy jako ból, tzw. przewianie. Głównie z powyższych powodów coraz więcej osób decyduje się na zamontowanie systemu klimatyzacji, które w szybki, skuteczny oraz ekonomiczny sposób ochłodzą bądź ogrzeją nasz dom. Na rynku można spotkać wiele urządzeń z różnorodnymi rozwiązaniami. Wszystko zależy od naszych potrzeb, funduszy, przeznaczenia oraz naszego mieszkania do którego będziemy musieli dopasować system klimatyzacji. Jako firma z wieloletnim doświadczeniem chcemy Państwu pomóc w doborze optymalnych urządzeń oraz w ich montażu. Po krótce przedstawimy Państwu firmy z którymi wiąże nasz długoletnia i bezproblemowa współpraca.

Fuji Electric

Klimatyzacja jest dziedziną, w której kluczowe znaczenie odgrywa zastosowanie niezawodnych urządzeń. Klimatyzatory Fuji Electric, produkowane przez japoński koncern Fuji Furukawa Engineering Construction Co.Ltd., projektowane są w oparciu o wysoką technologię i duże doświadczenie zespołu projektantów. Współczesna klimatyzacja komfortu, stawia wysokie wymagania producentom wytwarzającym klimatyzatory. Efektem pracy specjalistów koncernu, zmierzającej do sprostania tym wymaganiom są klimatyzatory Fuji Electric. Bez względu na to, czy klimatyzatory będą instalowane w budynkach mieszkalnych, biurowych, czy zakładach produkcyjnych, w ofercie Fuji Electric można znaleźć właściwe urządzenia. Na uwagę zasługuje fakt, że w trakcie projektowania, szczególną uwagę zwrócono na estetykę wykonania, przez co klimatyzatory charakteryzują się nowoczesną, miłą dla oka linią obudowy jednostek wewnętrznych i zewnętrznych.

Daikin

Dirma Daikin jest obecna w Polsce od ponad 15 lat. W ofercie firmy Daikin znajdują się wszelkie urządzenia niezbędne do stworzenia dobrej atmosfery w pomieszczeniach, począwszy od systemów wentylacji, poprzez klimatyzatory, a kończąc na zintegrowanych systemach zapewniających sprawny obieg powietrza w całych budynkach. Urządzenia Daikin dzięki swej najwyższej jakości zostały zamontowane w wielu najbardziej prestiżowych budynkach w Polsce - w obiektach biurowych, handlowych, hotelowych i wystawienniczych, a także w wielu budynkach przemysłowych oraz w obiektach użyteczności publicznej. Daikin Europe angażuje się w sprawy jakości i bezpieczeństwa. Zgodność z europejskimi normami jakości jest potwierdzona przez certyfikaty ISO 9001 i ISO 14001, znak CE i członkostwo w Eurovent. Pragniemy stworzyć w twoim domu przyjazną pełną harmonii atmosferę.

Mitsubishi

Symbol jakości i niezawodności  Trzy diamenty symbolu Mitsubishi uosabiają ponad 130 lat tradycji, mówiąc jednocześnie o zaufaniu dla ludzi na całym świecie. Utrzymanie znaczenia znaku jako symbolu jakości i niezawodności produktu i obsługi to najwyższy priorytet każdej firmy wchodzącej w skład koncernu Mitsubishi.  Początki słynnego symbolu  Nazwa "Mitsubishi" to odwołanie do symbolu trzech diamentów. "Mitsubishi" to połączenie słów mitsu oraz hishi. Mitsu oznacza drzewo.Hishi to określenie kasztana wodnego, który w Japonii jest synonimem rombu lub diamentu. W wymowie często literka "h" jest wymawiana jako "b" szczególnie jeśli jest w środku słowa. Stąd kombinacja słów mitsu i hishi wymawiana jest jako mitsubishi.  Zarządzanie marką  Wszystkie firmy koncernu Mitsubishi umacniają wartość symbolu trzech diamentów jako symbolu jakości i niezawodności poprzez zapewnienie odpowiedniego standardu produktu oraz usług, jak również poprzez zachowanie wysokich standardów etycznych. W tym samym czasie zapewnione są dbałość o odpowiednią wizualizację symbolu oraz zapobieganie aby symbol nie był wykorzystywany przez firmy trzecie.

LG

"Niezwykła jakość klimatyzatorów LG jest uznawana na całym świecie"  Zgodnie z artykułem zamieszczonym w prestiżowym japońskim magazynie chłodnictwa i klimatyzacyji JARN (Japan Air Conditioning, Heating & Refrigeration News), firma LG Electronics odnotowała sprzedaż 4,9 mln urządzeń klimatyzacyjnych w roku 2000, zajmując pozycję nr 1 w sprzedaży na świecie.  W latach 2004-2005 koncern sprzedał 10mln urządzeń i tym samym siódmy rok z rzędu osiągnął pozycję światowego lidera.  MDV  logo MDV Urządzenia klimatyzacyjne marki MDV sprzedawane są na terenie całego kraju poprzez sieć firm instalacyjnych, świadczących usługi w zakresie montażu i serwisowania urządzeń w okresie gwarancyjnym i pogwarancyjnym. Nasza oferta skierowana jest również do biur projektowych zajmujących się projektowaniem instalacji klimatyzacyjnych. Serdecznie zapraszamy do zapoznania się z naszą ofertą. W przypadku jakichkolwiek pytań prosimy o kontakt przyjemnością odpowiemy na Państwa pytania.

Lennox

Podstawowa działalność firmy obejmuje: bezpośrednią i pośrednią realizację dostaw urządzeń produkcji LENNOX, systematyczne działania marketingowo-promocyjne produktów i marki LENNOX oraz współpracę z niewielką siecią wyspecjalizowanych firm partnerskich. Firma może się poszczycić realizacją dużych a nawet bardzo dużych inwestycji (wartość największej dostawy to blisko milion Euro). Firma nie przewiduje rozwoju bezpośredniej sprzedaży detalicznej i dostaw drobnych urządzeń bezpośrednio do ostatecznego klienta, gdyż nie jest to jej celem. Firma posiada potencjał i bazę umożliwiającą wykonywanie kompleksowych zadań instalacyjnych, lecz nie zamierza zaistnieć na rynku jako wykonawca instalacji. Doradcy techniczni są zawsze do dyspozycji klientów i służą profesjonalną pomocą techniczną i merytoryczną. Pomagają Inwestorom i Projektantom w fazie projektowej. Instalatorom doradzają przy montażu i rozruchu urządzeń.

Samsung

Klimatyzacja w najwyższej klasie. Klasa energetyczna A to dopiero początek drogi jaką obrał Samsung. Poznaj nowe wyjątkowo wydajne, ciche i funkcjonalne modele urządzeń, które gwarantują komfort i czyste powietrze w twoim domu. Firma Samsung planuje przyszłość, myśląc o swoich klientach i środowisku. Realizując nadzieję o czystszym i zdrowszym życiu dla nas i przyszłych pokoleń oraz wdrażając przyjazne środowisku naturalnemu technologie.