• Modlińska 173,
    05-110 Jabłonna
  • Pon. - Pt.:
    8:00 - 17:00
close
Strona główna » Usługi » Wentylacja » Wentylacja dla biura

Kontakt

Wentylacja dla biura

wentylacja-dla-biura

Pomieszczenia biurowe wymagają szczególnie wydajnego systemu wentylacji. W ich wnętrzu przebywa duża liczba osób, które potrzebują dostępu do świeżego powietrza przez cały czas wykonywania swojej pracy. Dostarczane powietrze powinno być też odpowiednio schłodzone oraz oczyszczone z drobnoustrojów, pyłków, grzybów i innych zanieczyszczeń. Im lepszej jakości jest powietrze, tym lepsza jest efektywność pracy zatrudnionych w biurze osób.

Dlatego wszystkim Klientom biznesowym, przedsiębiorcom i zarządcom budynków oferujemy kompleksową pomoc w związku z projektowaniem i wykonaniem wentylacji dla biura. Zadanie to realizujemy od wielu lat, z powodzeniem wykonując systemy wentylacji obsługujące zarówno duże obiekty z wieloma kondygnacjami, jak i niewielkich rozmiarów biura.

Wentylacja dla biura – projekt, montaż i serwisowanie

Nasza oferta jest skierowana do różnych grup odbiorców. Jesteśmy gotowi zaprojektować dla nich nowy system wentylacji, jak również dokonać modernizacji używanego do tej pory systemu. W każdym wypadku gwarantujemy, że nasze prace doprowadzą do podniesienia komfortu użytkowników danego biura. Nasze projekty wentylacji są podporządkowane indywidualnym wymogom stawianym przez Klientów oraz wynikających z typu budynku, w jakim wentylacja będzie pracować. Bierzemy pod uwagę ilość i rozmiar pomieszczeń, ilość przebywających wewnątrz osób, zapotrzebowanie na powietrze oraz inne kluczowe parametry.

Jesteśmy gotowi połączyć działanie systemu wentylacji z innymi układami – klimatyzacji, rekuperacji, pompami ciepła, panelami fotowoltaicznymi. Zawsze poszukujemy najlepszego rozwiązania, które pozwoli na stworzenie najbardziej wydajnego systemu, który będzie pracował sprawnie przez wiele lat, generując przez ten czas minimalne koszty. Odbiorcom, którzy zdecydują się na skorzystanie z naszych usług oferujemy też pomoc w serwisowaniu systemu przez kolejne lata jego użytkowania. Oferujemy też fachowe doradztwo w związku z prawidłowym użytkowaniem systemu oraz jego bieżącą konserwacją.

Wentylacja dla biura Warszawa i okolice

Z naszej oferty korzystają przede wszystkim przedsiębiorcy i instytucje publiczne z terenu Warszawy i okolic. Jesteśmy gotowi zaprojektować system wentylacji dla biurowców, a także szpitali, szkół, uczelni, instytucji miejskich i państwowych oraz wielu innych. Wszystkim oferujemy fachową i kompleksową pomoc od momentu przyjęcia zgłoszenia do momentu oddania systemu do użytku. Zapraszamy do nawiązania kontaktu z naszą firmą. Jesteśmy otwarci na wszystkie zapytania, gotowi przyjąć każde zlecenie oraz zaoferować pomoc w zaprojektowaniu wydajnego systemu wentylacji. Zapoznaj się także z ofertą wentylacji dla domu i przemysłu!

Sprawdzony wykonawca to mądry wybór. Montaż, serwis, naprawa – wszystko w jednym miejscu!

Możesz do nas napisać lub zadzwonić, nasi specjaliści są do Twojej dyspozycji

Kontakt