• Modlińska 173,
    05-110 Jabłonna
  • Pon. - Pt.:
    8:00 - 17:00
close
Strona główna » Serwis » Serwis klimatyzacji

Kontakt

Serwis klimatyzacji

Jako autoryzowany punkt serwisowy, możemy łatwo i szybko zamawiać części do urządzeń, a dużą ilością tych części dysponujemy na własnych magazynach. Zdarza się, iż występują problemy z dostępnością części u producentów, ale wtedy staramy się zrobić co w naszej mocy, by Klienta urządzenia szybko odzyskały sprawność i mógł z nich korzystać w pełni. Lata doświadczenia spowodowały, iż sami wybieramy producentów z którymi współpracujemy i staramy się wybierać tych, którzy rozumieją jak ważne dla naszych Klientów są działające urządzenia.

Wykonujemy przeglądy okresowe zgodnie z wymogami kart gwarancyjnych, wykonujemy odgrzybianie urządzeń sprawdzonymi, najwyższej klasy środkami dezynfekującymi (dopuszczonymi do użytku w obiektach medycznych), a przy tym nieszkodliwymi dla ludzi i środowiska. Stale monitorujemy jakość używanych środków dezynfekujących, a wszystkie nowości wprowadzane na rynek testujemy najpierw na naszych urządzeniach, sprawdzamy ich skład i skuteczność.

Z nami masz pewność, że twoje urządzenie będzie zawsze zadbane i będziesz mógł oddychać świeżym powietrzem! 

Oferujemy fachowy serwis klimatyzacji i konserwację urządzeń. Klimatyzacja domowa i przemysłowa to urządzenia, które wymagają wykonywania systematycznych czynności serwisowych. Elementy mechaniczne lub elektroniczne mogą z czasem ulec awarii, lub po prostu się wyeksploatować, a naprawa nieprzewidzianej usterki wiąże się zazwyczaj z dużymi kosztami. Mając to na uwadze, warto co najmniej dwa razy w roku wykonać przegląd klimatyzacji. Regularne serwisowanie klimatyzacji zwiększa jej sprawność i zapewnia dłuższą żywotność całej instalacji klimatyzacyjnej.

Najczęstszą przyczyną awarii systemów klimatyzacji jest niewłaściwy montaż klimatyzatora, zaniedbanie wykonywania przeglądów lub brak fachowej obsługi serwisowej.

W okresie wzmożonej eksploatacji urządzeń, klimatyzacja staje się szybko siedliskiem grzybów i drobnoustrojów, które mają niekorzystny wpływ na zdrowie użytkowników. Klimatyzacja, która nie jest regularnie serwisowana, wydziela nieprzyjemny zapach, zużywa więcej prądu i pracuje głośniej. Refleks Chłodnictwo oferuje profesjonalny serwis systemów klimatyzacji w budynkach mieszkalnych i wszelkich budynkach użyteczności publicznej.

Regularne serwisowanie urządzeń zapewnia :

  • utrzymanie gwarancji na urządzenie
  • prawidłową pracę urządzenia
  • prawidłową wydajność urządzenia
  • komfort cieplny użytkownika
  • oszczędność na kosztach zużycia energii elektrycznej

Serwis klimatyzacji – Warszawa

Ważne miejsce w naszej ofercie zajmuje serwis klimatyzacji, który świadczymy dla klientów z miejscowości Warszawa i okolicy. Nie czekaj tylko sprawdź naszą ofertę! Zapoznaj się także z ofertą czyszczenia klimatyzacji!

Sprawdzony wykonawca to mądry wybór. Montaż, serwis, naprawa – wszystko w jednym miejscu!

Możesz do nas napisać lub zadzwonić, nasi specjaliści są do Twojej dyspozycji

Kontakt