• Modlińska 173,
    05-110 Jabłonna
  • Pon. - Pt.:
    8:00 - 17:00
close
Strona główna » Usługi » Wentylacja » Wentylacja dla domu

Kontakt

Wentylacja dla domu

wentylacja-do-domu

W domach mieszkalnych sprawnie działająca wentylacja to podstawa. Jej zadaniem będzie wprowadzanie świeżego powietrza, którym oddychają domownicy. Wentylacja może być połączona z systemem pompy ciepła i rekuperacją. W ten sposób oprócz wprowadzania świeżego powietrza, zostaje także odzyskane z niego ciepło. Nasza firma zajmuje się wykonywaniem systemów wentylacji od wielu lat. Chętnie świadczymy nasze usługi względem odbiorców prywatnych, wyposażając ich domy i mieszkania w najlepszej jakości system wentylacji. Jesteśmy też otwarci na współpracę długoterminową – oferujemy usługi serwisowania powykonawczego oraz przeprowadzamy modernizacje starszych systemów wentylacji.

Wentylacja dla domu z naszej oferty

Naszym Klientom oferujemy fachową pomoc od momentu przyjęcia zgłoszenia aż do oddania wentylacji do użytku. Świadczymy także usługi serwisowe oraz służymy fachowym doradztwem w związku z konserwacją i użytkowaniem wykonanych przez nas systemów. Jesteśmy gotowi wykonać projekt instalacji od podstaw, biorąc pod uwagę zgłoszone przez Państwa uwagi i potrzeby. Bierzemy pod uwagę także wymogi stawiane przez konstrukcję budynku. Zawsze staramy się wykonać wentylację w sposób maksymalnie wydajny oraz gwarantujący jej sprawne działanie przez długi czas.

Wykonujemy różne typy systemu wentylacji: mechaniczną, grawitacyjną, a także rozwiązania mieszane i połączone z innymi systemami. Najważniejsze jest dla nas zadowolenie naszych Klientów, dlatego zawsze staramy się wyposażyć ich budynki w najlepiej działający system wentylacji. W tym celu korzystamy z nowoczesnych rozwiązań, a cały system dokładnie planujemy w kilku wariantach. Przed sfinalizowaniem umowy przedkładamy szczegółowy plan projektu oraz kosztorys, na podstawie którego nasi Klienci mogą podjąć decyzję o rozpoczęciu współpracy.

Wentylacja dla domu Warszawa i okolice

Nasza oferta jest skierowana do osób dysponujących własnymi domami lub mieszkaniami w budynkach wielolokalowych. Jesteśmy w każdym wypadku gotowi nieść fachową pomoc oraz zaprojektować i wykonać najlepszy możliwy system wentylacji. Nasze usługi świadczymy na terenie Warszawy oraz w okolicznych miejscowościach. Oferujemy konkurencyjne stawki oraz najlepsze warunki współpracy.

Naszym Klientom świadczymy także usługi serwisowe oraz oferujemy fachowe doradztwo w związku z prawidłową eksploatacją i konserwacją całego systemu. Dzięki stałemu dostępowi do rozbudowanego zaplecza technologicznego jesteśmy gotowi wykonać system wentylacji w najkrótszym możliwym terminie. Zapraszamy do kontaktu w celu złożenia zamówienia oraz uzyskania szczegółowych informacji na temat naszej oferty. Chętnie odpowiemy na wszystkie Państwa pytania oraz przygotujemy wstępną wycenę całej usługi. Zapoznaj się także z naszą ofertą wentylacji dla biur i przemysłu!

Sprawdzony wykonawca to mądry wybór. Montaż, serwis, naprawa – wszystko w jednym miejscu!

Możesz do nas napisać lub zadzwonić, nasi specjaliści są do Twojej dyspozycji

Kontakt