• Modlińska 173,
  05-110 Jabłonna
 • Pon. - Pt.:
  8:00 - 17:00
close
Strona główna » Usługi » Klimatyzacja » Klimatyzacja dla biura

Kontakt

Klimatyzacja dla biura

Klimatyzacja ma za zadanie utrzymanie należytej czystości powietrza, jego temperatury i wilgotności w pomieszczeniach zamkniętych za pomocą odpowiednich urządzeń. Powietrze w pomieszczeniu może być chłodzone lub ogrzewane w zależności od funkcji nastawionej na sterowniku urządzenia klimatyzacyjnego.

Klimatyzacja poprawia również mikroklimat w klimatyzowanym pomieszczeniu, tak więc polepsza komfort pracy.

Klimatyzacja do biura reguluje :

 • czystość powietrza poprzez jego filtrację
 • temperaturę powietrza w okresie letnim i zimowym
 • pole prędkości powietrza
 • wilgotność względną powietrza

W klimatyzatorach realizujących funkcje chłodzenia, nadmiar ciepła absorbowany jest przez czynnik chłodniczy krążący w układzie. Proces chłodzenia przebiega w następujący sposób:

 • klimatyzator zasysa ciepłe powietrze z pomieszczenia
 • ciepłe powietrze wtłaczane jest na zimną chłodnicę
 • następuje proces schładzania i osuszania powietrza
 • zimne powietrze jest wdmuchiwane do pomieszczenia

Powtarzający się automatycznie cykl pozwala na utrzymanie żądanej, odpowiedniej temperatury w pomieszczeniu. Dzięki zastosowaniu systemu pompy ciepła klimatyzatory mogą realizować także funkcję grzania. Czynnik krążący w układzie pobiera ciepło z otoczenia i przekazuje je jednostce wewnętrznej umieszczonej w ogrzewanym pomieszczeniu. Powietrze wewnętrzne przetłaczane przez wentylatory odbiera ciepło od czynnika chłodniczego ulegając ogrzaniu. Cykl ten jest powtarzany.

Ważna jest powierzchnia pomieszczenia, ekspozycja na światło słoneczne, ilość oraz kierunek okien i drzwi, ilość przebywających w środku osób oraz wytwarzanie ciepła przez urządzenia elektrotechniczne.

Fuji Electric


Klimatyzacja jest dziedziną, w której kluczowe znaczenie odgrywa zastosowanie niezawodnych urządzeń. Klimatyzatory Fuji Electric, produkowane przez japoński koncern Fuji Furukawa Engineering Construction Co.Ltd., projektowane są w oparciu o wysoką technologię i duże doświadczenie zespołu projektantów. Współczesna klimatyzacja komfortu, stawia wysokie wymagania producentom wytwarzającym klimatyzatory. Efektem pracy specjalistów koncernu, zmierzającej do sprostania tym wymaganiom są klimatyzatory Fuji Electric. Bez względu na to, czy klimatyzatory będą instalowane w budynkach mieszkalnych, biurowych, czy zakładach produkcyjnych, w ofercie Fuji Electric można znaleźć właściwe urządzenia. Na uwagę zasługuje fakt, że w trakcie projektowania, szczególną uwagę zwrócono na estetykę wykonania, przez co klimatyzatory charakteryzują się nowoczesną, miłą dla oka linią obudowy jednostek wewnętrznych i zewnętrznych.

Daikin 


Firma Daikin jest obecna w Polsce od ponad 15 lat. W ofercie firmy Daikin znajdują się wszelkie urządzenia niezbędne do stworzenia dobrej atmosfery w pomieszczeniach, począwszy od systemów wentylacji, poprzez klimatyzatory, a kończąc na zintegrowanych systemach zapewniających sprawny obieg powietrza w całych budynkach. Urządzenia Daikin dzięki swej najwyższej jakości zostały zamontowane w wielu najbardziej prestiżowych budynkach w Polsce – w obiektach biurowych, handlowych, hotelowych i wystawienniczych, a także w wielu budynkach przemysłowych oraz w obiektach użyteczności publicznej. Daikin Europe angażuje się w sprawy jakości i bezpieczeństwa. Zgodność z europejskimi normami jakości jest potwierdzona przez certyfikaty ISO 9001 i ISO 14001, znak CE i członkostwo w Eurovent. Pragniemy stworzyć w twoim domu przyjazną pełną harmonii atmosferę.

Mitsubishi


Symbol jakości i niezawodności Trzy diamenty symbolu Mitsubishi uosabiają ponad 130 lat tradycji, mówiąc jednocześnie o zaufaniu dla ludzi na całym świecie. Utrzymanie znaczenia znaku jako symbolu jakości i niezawodności produktu i obsługi to najwyższy priorytet każdej firmy wchodzącej w skład koncernu Mitsubishi. Początki słynnego symbolu Nazwa “Mitsubishi” to odwołanie do symbolu trzech diamentów. “Mitsubishi” to połączenie słów mitsu oraz hishi. Mitsu oznacza drzewo.

Hishi to określenie kasztana wodnego, który w Japonii jest synonimem rombu lub diamentu. W wymowie często literka “h” jest wymawiana jako “b” szczególnie jeśli jest w środku słowa. Stąd kombinacja słów mitsu i hishi wymawiana jest jako mitsubishi. Zarządzanie marką Wszystkie firmy koncernu Mitsubishi umacniają wartość symbolu trzech diamentów jako symbolu jakości i niezawodności poprzez zapewnienie odpowiedniego standardu produktu oraz usług, jak również poprzez zachowanie wysokich standardów etycznych. W tym samym czasie zapewnione są dbałość o odpowiednią wizualizację symbolu oraz zapobieganie aby symbol nie był wykorzystywany przez firmy trzecie.

LG“Niezwykła jakość klimatyzatorów LG jest uznawana na całym świecie” Zgodnie z artykułem zamieszczonym w prestiżowym japońskim magazynie chłodnictwa i klimatyzacyji JARN (Japan Air Conditioning, Heating & Refrigeration News), firma LG Electronics odnotowała sprzedaż 4,9 mln urządzeń klimatyzacyjnych w roku 2000, zajmując pozycję nr 1 w sprzedaży na świecie. W latach 2004-2005 koncern sprzedał 10mln urządzeń i tym samym siódmy rok z rzędu osiągnął pozycję światowego lidera. MDV logo MDV Urządzenia klimatyzacyjne marki MDV sprzedawane są na terenie całego kraju poprzez sieć firm instalacyjnych, świadczących usługi w zakresie montażu i serwisowania urządzeń w okresie gwarancyjnym i pogwarancyjnym. Nasza oferta skierowana jest również do biur projektowych zajmujących się projektowaniem instalacji klimatyzacyjnych. Serdecznie zapraszamy do zapoznania się z naszą ofertą. W przypadku jakichkolwiek pytań prosimy o kontakt ? z przyjemnością odpowiemy na Państwa pytania.

LennoxPodstawowa działalność firmy obejmuje: bezpośrednią i pośrednią realizację dostaw urządzeń produkcji LENNOX, systematyczne działania marketingowo-promocyjne produktów i marki LENNOX oraz współpracę z niewielką siecią wyspecjalizowanych firm partnerskich. Firma może się poszczycić realizacją dużych a nawet bardzo dużych inwestycji (wartość największej dostawy to blisko milion Euro). Firma nie przewiduje rozwoju bezpośredniej sprzedaży detalicznej i dostaw drobnych urządzeń bezpośrednio do ostatecznego klienta, gdyż nie jest to jej celem. Firma posiada potencjał i bazę umożliwiającą wykonywanie kompleksowych zadań instalacyjnych, lecz nie zamierza zaistnieć na rynku jako wykonawca instalacji. Doradcy techniczni są zawsze do dyspozycji klientów i służą profesjonalną pomocą techniczną i merytoryczną. Pomagają Inwestorom i Projektantom w fazie projektowej. Instalatorom doradzają przy montażu i rozruchu urządzeń.

Samsung


Klimatyzacja w najwyższej klasie. Klasa energetyczna A to dopiero początek drogi jaką obrał Samsung. Poznaj nowe wyjątkowo wydajne, ciche i funkcjonalne modele urządzeń, które gwarantują komfort i czyste powietrze w twoim domu. Firma Samsung planuje przyszłość, myśląc o swoich klientach i środowisku. Realizując nadzieję o czystszym i zdrowszym życiu dla nas i przyszłych pokoleń oraz wdrażając przyjazne środowisku naturalnemu technologie.

Klimatyzacja do biura – Warszawa i okolica

Usługi związane z projektowaniem i wykonawstwem klimatyzacji dla obiektów biurowych kierujemy do Klientów z terenu miasta Warszawa i okolicy. Obsługujemy obiekty o zróżnicowanej powierzchni i układzie, to pozwala nam jeszcze lepiej odpowiadać na potrzeby  rozmaitych środowisk biznesowych – od małych biur, przez wielkie powierzchnie biurowe, aż po obiekty konferencyjne.

Pracujemy z wykorzystaniem urządzeń klimatyzacyjnych znanych i cenionych marek. Ich wybór to gwarancja wysokiej sprawności instalacji, jej ekonomicznej pracy oraz wysokiego komfortu termicznego w pomieszczeniu. Oferowane urządzenia mogą być wykorzystywane zarówno do chłodzenia, jak i dogrzewania pomieszczeń.

Klientów zainteresowanych montażem klimatyzacji do biura zachęcamy do szczegółowego zapoznania się z naszą ofertą, a w razie pytań lub wątpliwości do kontaktu. Klimatyzacja do biura to nasza specjalność. W swoim portfolio posiadamy setki instalacji, które wykonaliśmy na potrzeby obiektów tradycyjnych i nowoczesnych, w tym biur powstających w modernizowanych obiektach przemysłowych.

Sprawdzony wykonawca to mądry wybór. Montaż, serwis, naprawa – wszystko w jednym miejscu!

Możesz do nas napisać lub zadzwonić, nasi specjaliści są do Twojej dyspozycji

Kontakt