• Modlińska 173,
    05-110 Jabłonna
  • Pon. - Pt.:
    8:00 - 17:00
close
Strona główna » Usługi » Wentylacja

Kontakt

Wentylacja montaż i projektowanie

wentylacja

Dostęp do świeżego powietrza ma olbrzymi wpływ na zdrowie i samopoczucie osób przebywających w budynkach. W dużych miastach i regionach przemysłowych powietrze z zewnątrz może być zanieczyszczone oraz nieść z sobą niezdrowe wyziewy, spaliny, kurz i pyłki. System wentylacji ma za zadanie oczyścić takie powietrze przed jego wprowadzeniem do wnętrza pomieszczeń.

Naszym Klientom oferujemy pomoc w wykonaniu systemów wentylacji budynkowej. Pomagamy w przygotowaniu projektu wentylacji od podstaw oraz w przekształcaniu już istniejących instalacji. Dobieramy wszystkie potrzebne w tym celu urządzenia wentylacyjne. Przeprowadzamy ich sprawny montaż w najbardziej dogodnych terminach. Wykonujemy także pomiary sprawności wentylacji oraz serwisujemy składające się na cały system urządzenia. Jesteśmy też specjalistami od sytemu wentylacji połączonej z rekuperacją, czyli odzyskiwaniem ciepła.

Wentylacja montaż Warszawa

Korzystamy wyłącznie z wysokiej klasy urządzeń wentylacyjnych, pochodzących od najlepszych producentów: Haier, Panasonic, Rotenso, Heiko, Daikin, Fuji, Lennox, Kaisai, Mitsubishi, Aux, Gree, Vivax, Smasung i innych. Za ich pomocą jesteśmy w stanie wykonać system wentylacji dopasowanej do różnorodnych potrzeb naszych Klientów. Nasze realizacji odznaczają się wysokim poziomem wydajności, niskim poborem energii oraz długą żywotnością. Zawsze dopasowujemy nasz projekt wentylacji do konkretnych potrzeb i oczekiwań zgłaszanych przez Klientów. Cechuje nas rzetelność, precyzja, dokładność oraz wysokim poziom zadowolenia Klientów korzystających z naszej pomocy.

Jesteśmy w stanie dopasować układ wentylacji do rozmiar budynku, ilości kondygnacji, ilości pomieszczeń, typu ogrzewania, ilości osób przebywających wewnątrz oraz wymogów higienicznych. Wykonujemy system wentylacji w domach , blokach, biurowcach, budynkach komercyjnych, budynkach użyteczności publicznej i budynkach przemysłowych. Nasza oferta skierowana jest do odbiorców z terenu Warszawy i okolic, którzy poszukują zaufanego kontrahenta, gotowego wykonać system wentylacji w atrakcyjnej cenie oraz najkrótszym możliwym terminie.

Profesjonalna wentylacja – Warszawa i okolice

System wentylacji powinien znaleźć się w każdym budynku mieszkalnym i użytkowym. Jeśli użytkowana do tej pory wentylacja jest niesprawna i wymaga wymiany – jest to zadanie dla nas. Chętnie podejmiemy się jej modernizacji, wymienimy przestarzałe komponenty na nowe lub wykonamy od nowa. Zawsze poszukujemy najlepszego rozwiązania, które pomoże naszym Klientom cieszyć się dostępem do świeżego powietrza. Dlatego nasze systemy wentylacji są wysoce wydajne oraz tanie w eksploatacji.

Zapraszamy do kontaktu wszystkie osoby z Warszawy i okolic. Jesteśmy gotowi przyjąć Państwa zgłoszenie, wykonać projekt wentylacji oraz przedstawić jej kosztorys. Nasi pracownicy chętnie odpowiedzią na wszystkie Państwa pytania oraz przedstawią warunki współpracy. Wszystkim osobom zgłaszającym się po moc gwarantujemy najlepsze stawki cenowe oraz możliwość przeprowadzenia montażu w dogodnych dla Państwa terminach. Działamy także na terenie Legionowa!

Sprawdzony wykonawca to mądry wybór. Montaż, serwis, naprawa – wszystko w jednym miejscu!

Możesz do nas napisać lub zadzwonić, nasi specjaliści są do Twojej dyspozycji

Kontakt