• Modlińska 173,
    05-110 Jabłonna
  • Pon. - Pt.:
    8:00 - 17:00
close
Strona główna » Usługi » Klimatyzacja » Klimatyzacja Białołęka

Kontakt

Klimatyzacja Białołęka

Klimatyzacja Białołęka

Klimatyzacja to proces wymiany powietrza w pomieszczeniu, którego celem jest utrzymywanie żądanych warunków klimatycznych. Dzięki nowoczesnej klimatyzacji zyskujemy bardzo dużą swobodę w zakresie zarządzania temperaturą i wilgotnością powietrza.

Urządzenia klimatyzacyjne znajdują obecnie zastosowanie w szeregu obiektów. Z ich zalet korzystają zarówno właściciele mieszkań i domów, jak i pracownicy obiektów biurowych. Klimatyzacja pozostaje elementem kluczowym w przemyśle. Dzięki utrzymywaniu temperatury powietrza na zadanym poziomie stwarza optymalne warunki do realizacji wybranych procesów przemysłowych i technologicznych, jak również przechowywania surowców i wyrobów gotowych.

Klimatyzacja – Białołęka i okolice

Specjalizujemy się w kompleksowej obsłudze instalacji klimatyzacji. Obsługujemy obiekty mieszkalne, biurowe, usługowo-handlowe, sportowe i wiele więcej. Nasze usługi kierujemy do klientów z Warszawy, ze szczególnym uwzględnieniem dzielnicy Białołęka.

Nasza oferta obejmuje szeroki wybór nowoczesnych urządzeń. W zależności od specyfiki obiektu, potrzeb i preferencji inwestora proponujemy klimatyzatory split, multi split oraz systemy o zmiennym przepływie czynnika VRV. W ramach jednostek wewnętrznych możemy zaoferować urządzenia kasetonowe, kanałowe, ścienne oraz przypodłogowo-przysufitowe. Dzięki szerokiej ofercie jeszcze trafniej odpowiadamy na zróżnicowane potrzeby zarówno niewielkich pomieszczeń, jak i dużych przestrzeni.

To co nas wyróżnia, to umiejętne dostosowanie systemu do konkretnych potrzeb użytkownika. W naszej pracy stawiamy na nowoczesne technologie, co pozwala nam dostarczać niezawodne rozwiązania w zakresie chłodzenia i ogrzewania wnętrz. Obok systemów dedykowanych do obsługi pomieszczeń o standardowych wymogach, dostarczamy również rozwiązania z zakresu klimatyzacji precyzyjnej. Urządzenia tego typu umożliwiają odpowiednią regulację temperatury i wilgotności z zachowaniem bardzo dużej precyzji. Klimatyzacja precyzyjna znajduje zastosowanie wszędzie tam, gdzie wymagany jest wysoki reżim w zakresie zapylenia, wilgotności oraz temperatury powietrza.

Serwis klimatyzacji

Zależy nam na kompleksowej obsłudze Klienta. W tym celu rozszerzyliśmy zakres realizowanych usług o serwis gwarancyjny i pogwarancyjny. Serwisujemy urządzenia znanych i cenionych marek. Korzystamy ze sprawdzonych technologii i oryginalnych części zamiennych, to pozwala nam zachować parametry pracy serwisowanych urządzeń na najwyższym poziomie.

Sprawdzony wykonawca to mądry wybór. Montaż, serwis, naprawa – wszystko w jednym miejscu!

Możesz do nas napisać lub zadzwonić, nasi specjaliści są do Twojej dyspozycji

Kontakt