• Modlińska 173,
    05-110 Jabłonna
  • Pon. - Pt.:
    8:00 - 17:00
close
Strona główna » Usługi » Klimatyzacja » Klimatyzacja Legionowo

Kontakt

Klimatyzacja – Legionowo

klimatyzacja

W domach, biurach i lokalach usługowych klimatyzacja decyduje o komforcie użytkowania pomieszczeń, a w obiektach przemysłowych zapewnia warunki niezbędne do prawidłowego przebiegu wybranych procesów i/lub przechowywania wyrobów gotowych. O efektywności klimatyzacji decyduje przede wszystkim odpasowanie komponentów instalacji do potrzeb i oczekiwań użytkowników.

Jako firma wyspecjalizowana w projektowaniu i montażu klimatyzacji umiejętnie dostosowujemy systemy do konkretnych potrzeb użytkowników. Stawiamy przy tym na nowoczesne technologie, które gwarantują wysoką wydajność i efektywność energetyczną instalacji. Dostarczamy urządzenia kasetonowe, kanałowe, ścienne oraz przypodłogowo-przysufitowe, co pozwala nam na obsługę wszystkich typów pomieszczeń – mieszkalnych, biurowych, usługowych, sklepów, obiektów sportowych, hal przemysłowych i magazynów. Oferujemy klimatyzatory split, multi split oraz systemy o zmiennym przepływie czynnika VRV.

Prosty montaż i łatwa obsługa

Projektując instalacje na potrzeby obiektów już użytkowanych staramy się dobierać urządzenia w taki sposób, aby zapewnić łatwy i szybki montaż o ograniczonej ingerencji w strukturę budynku. Jednocześnie wszystkie oferowane przez nas rozwiązania zapewniają łatwą obsługę. To przekłada się na bardzo dużą swobodę zarządzania parametrami powietrza w pomieszczeniach – jego temperaturą, wilgotnością, a także czystością.

Klimatyzacja – Legionowo i okolica

Usługi związane z projektowaniem i montażem instalacji klimatyzacji kierujemy do klientów z terenu miasta Legionowo i okolicy. Współpracujemy z odbiorcami prywatnymi, klientami biznesowymi i właścicielami obiektów przemysłowych. Posiadamy wieloletnie doświadczenie w montażu klimatyzacji w mieszkaniach i domach, obiektach komercyjnych różnego przeznaczenia, obiektach biurowych i przemysłowych. W ofercie posiadamy rozwiązania z zakresu klimatyzacji precyzyjnej, która jest wymagana w miejscach, w których obowiązuje wysoki reżim w zakresie zapylenia, wilgotności i temperatury powietrza. Zachęcamy do szczegółowego zapoznania się z naszą ofertą, a w razie pytań do kontaktu.

Serwis klimatyzacji

Naszą ofertę dopełniają profesjonalne usługi serwisowe. Prowadzimy serwis gwarancyjny i pogwarancyjny urządzeń klimatyzacyjnych. Usługi naprawcze realizujemy z wykorzystaniem oryginalnych części zamiennych, co przekłada się na wysoką sprawność i efektywną pracę serwisowanych urządzeń. Posiadamy bogate doświadczenie w naprawie klimatyzacji domowych, komercyjnych i przemysłowych.

Sprawdzony wykonawca to mądry wybór. Montaż, serwis, naprawa – wszystko w jednym miejscu!

Możesz do nas napisać lub zadzwonić, nasi specjaliści są do Twojej dyspozycji

Kontakt