• Modlińska 173,
    05-110 Jabłonna
  • Pon. - Pt.:
    8:00 - 17:00
close
Strona główna » Usługi » Klimatyzacja » Klimatyzacja – Łomianki

Kontakt

Klimatyzacja Łomianki

klimatyzacja łomianki

Systemy klimatyzacji pełnią ważną funkcję w budynkach mieszkalnych, komercyjnych, zakładach pracy i wszelkich innych, w których zostaną zamontowane. Pozwalają utrzymać optymalne warunki klimatyczne, regulować temperaturę powietrza, stopień wilgoci oraz obecność pyłków i innych zanieczyszczeń. Klimatyzacja pozwala podnieść komfort termiczny związany z przebywaniem wewnątrz pomieszczeń – zarówno w okresie letnim jak i zimą.

Doskonale wiemy jak wielki znaczenie ma prawidłowo wykonana i sprawnie działająca klimatyzacja. Dlatego naszym kontrahentom oferujemy pomoc obejmującą projektowanie, montaż i serwisowanie klimatyzacji budynkowej. Wszelkie projekty tworzymy z największą dbałością o szczegóły oraz po przeprowadzeniu wnikliwego audytu danej nieruchomości. Określamy jej zapotrzebowanie na chłodne powietrze latem (i ciepłe zimą), a także uwzględniamy indywidualne wymogi związane z funkcjonowaniem danego budynku. Naszą ofertę kierujemy zwłaszcza do mieszkańców z miejscowości Łomianki oraz jej bezpośredniej okolicy.

Klimatyzacja dla odbiorców z Łomianek. Nasza oferta

Z powodzeniem projektujemy systemy klimatyzacji dla budynków mieszkalnych, jak również biurowców, budynków użyteczności publicznej, zakładów pracy, obiektów komercyjnych i przemysłowych. Wiemy jak dopasować system do najbardziej wymagających odbiorców, którym udostępniamy klimatyzację wspomagającą przebieg procesów wytwórczych i realizowanie prac. Specjalizujemy się także w bieżącej obsłudze klimatyzacji. Szybko i sprawnie wykonujemy prace serwisowe, a w razie potrzeby – dokonujemy modernizacji przestarzałych systemów klimatyzacji do ich nowszej i bardziej sprawnej wersji.

Do grona naszych odbiorców należą klienci prywatni oraz przedsiębiorcy z Łomianek, który udostępniamy różne wersje klimatyzacji, w formie split oraz multi split. Projektujemy warianty kasetowe, ścienne, kanałowe, przypodłogowo-przysufitowe, za każdym razem idealnie dopasowane do konkretnych potrzeb naszych Klientów oraz ich nieruchomości.

Profesjonalny serwis klimatyzacji

Wykonane przez nas systemy klimatyzacji działają sprawnie i bezpiecznie, a poziom ich wydajności nie zmienia się przez wiele lat użytkowania. Naszym Klientom oferujemy także szereg usług dodatkowych, w których znajdą serwis gwarancyjny i pogwarancyjny klimatyzacji. Doskonale znamy się na wszystkich stosowanych urządzeniach klimatyzacyjnych, które z łatwością poddajemy naprawie lub wymieniamy na nowe, korzystając z naszego rozbudowanego zaplecza technologicznego. Klientów z terenu Warszawy, Łomianek i okolic zapraszamy do kontaktu już teraz – chętnie zaproponujemy Państwu najbardziej konkurencyjne stawki oraz natychmiastową pomoc naszej ekipy projektowej i montażowej.

Sprawdzony wykonawca to mądry wybór. Montaż, serwis, naprawa – wszystko w jednym miejscu!

Możesz do nas napisać lub zadzwonić, nasi specjaliści są do Twojej dyspozycji

Kontakt