• Modlińska 173,
    05-110 Jabłonna
  • Pon. - Pt.:
    8:00 - 17:00
close
Strona główna » Usługi » Klimatyzacja » Klimatyzacja – Nowy Dwór Mazowiecki

Kontakt

Klimatyzacja Nowy Dwór Mazowiecki

klimatyzacja

Nowoczesna klimatyzacja zapewnia praktycznie nieograniczoną swobodę w zakresie zarządzania temperaturą powietrza w pomieszczeniach. W obiektach mieszkalnych, biurowych i usługowych wpływa to bezpośrednio na nasz komfort i dobre samopoczucie. W przypadku obiektów przemysłowych zdolność utrzymania temperatury powietrza w zamkniętym pomieszczeniu na zadanym poziomie jest bardzo ważna z perspektywy obsługiwanych procesów technologicznych i przechowywania wyrobów gotowych.

Nowoczesne technologie

W naszej pracy stawiamy na nowoczesne technologie. Ich wybór przekłada się na wysoką sprawność klimatyzacji oraz jej wydajne i energooszczędne działanie. Klientom proponujemy nowoczesne urządzenia kasetonowe, kanałowe, ścienne oraz przypodłogowo-przysufitowe, w tym klimatyzatory split, multi split oraz systemy o zmiennym przepływie czynnika VRV. Dzięki tak szerokiej ofercie jeszcze lepiej odpowiadamy na zróżnicowane potrzeby niewielkich pomieszczeń, jak i dużych powierzchni. Nasz asortyment obejmuje również rozwiązania z zakresu klimatyzacji precyzyjnej do stosowania w pomieszczeniach, w których wymagany jest wysoki reżim w zakresie zapylenia, wilgotności i temperatury powietrza.

Klimatyzacja – Nowy Dwór Mazowiecki

Usługi związane z doborem i montażem urządzeń klimatyzujących kierujemy do klientów z miejscowości Nowy Dwór Mazowiecki i okolicy. Współpracujemy w tym zakresie z klientami indywidualnymi i biznesowymi. Posiadamy bogate doświadczenie w projektowaniu instalacji klimatyzacji na potrzeby obiektów mieszkalnych, biur, obiektów komercyjnych i sportowych, a także obiektów przemysłowych.

Zapewniamy optymalny dobór urządzeń do indywidualnych potrzeby i wymagań klienta. Oferujemy rozwiązania niezawodne jeśli chodzi o chłodzenie i ogrzewanie wnętrz. To urządzenia, które umożliwiają utrzymanie pożądanej temperatury, przy jednoczesnym zapewnieniu energooszczędnej i cichej pracy. Zachęcamy do szczegółowego zapoznania się z naszą ofertą, a w razie pytań lub wątpliwości do kontaktu.

Serwis gwarancyjny i pogwarancyjny

Działamy kompleksowo. Naszą ofertę uzupełniają usługi serwisowe. Prowadzimy serwis gwarancyjny i pogwarancyjny urządzeń klimatyzacyjnych znanych i cenionych marek. Wszelkie usterki usuwam korzystając z autoryzowanych technologii i oryginalnych części zamiennych. To pozwala na zachowanie pierwotnej wydajność i efektywności energetycznej serwisowanych urządzeń i komponentów.

Serwisem klimatyzacji obejmujemy zarówno urządzenia dedykowane do użytku w obiektach mieszkalnych, jak i klimatyzatory do przestrzeni komercyjnych i klimatyzacje przemysłowe.

Sprawdzony wykonawca to mądry wybór. Montaż, serwis, naprawa – wszystko w jednym miejscu!

Możesz do nas napisać lub zadzwonić, nasi specjaliści są do Twojej dyspozycji

Kontakt