• Modlińska 173,
    05-110 Jabłonna
  • Pon. - Pt.:
    8:00 - 17:00
close
Strona główna » Usługi » Pompy ciepła » Pompa ciepła Łomianki

Kontakt

Pompa ciepła – Łomianki

pompa-ciepla

Wybór źródła ciepła dla naszego domu to bardzo ważna decyzja, od której zależeć będzie między innymi komfort cieplny w pomieszczeniach w sezonie jesienno-zimowym, jak i koszt eksploatacji nieruchomości. Pompa ciepła to popularna alternatywa dla tradycyjnych kotłów opałowych. Za jej wyborem przemawia wysoka skuteczność, przy jednoczesnym znaczącym ograniczeniu kosztów użytkowania. Dodatkowym atutem jest ekologiczny charakter urządzenia grzewczego, które wykorzystuje odnawialne źródło energii.

Na rynku dostępnych jest kilka rodzajów pomp ciepła, które podzielić możemy chociażby ze względu na wspomniane źródło energii. To pompy:

  • powietrzne,
  • wodne,
  • gruntowe,

Na wybór konkretnego rozwiązania wpływa szereg czynników, które będą determinowały pracę pompy. To m.in. lokalizacja nieruchomości (w kontekście średniej i najniższej temperatur powietrza), wielkość działki (w kontekście możliwości instalacji wymiennika poziomego pompy gruntowej). Pompy ciepła, niezależnie od rodzaju mogą być wykorzystywane do ogrzania nieruchomości, jak i przygotowania ciepłej wody użytkowej. Dzięki wysokiej skuteczności i ekonomicznej pracy znajdują zastosowanie w różnych typach instalacji grzewczych w domach jednorodzinnych, a coraz częściej także obiektach usługowych i biurowych.

Dlaczego warto zainstalować pompę ciepła?

Nowe wymagania techniczne względem efektywności energetycznej budynków mieszkalnych doprowadziły do sytuacji, w której inwestycje w tradycyjne urządzenia grzewcze stają się nieopłacalne. Umożliwiając pozyskiwanie odnawialnej energii w sposób ekonomicznie opłacalny pompy ciepła stanowią rozsądną odpowiedź na aktualne wymagania, jednocześnie oferując wysoki komfort użytkowania praktycznie bezobsługowego systemu grzewczego w domu. Dodatkowo, pompy ciepła nie wymagają instalacji w specjalnie w tym celu dedykowanym pomieszczeniu i nie generują zanieczyszczeń stałych w postaci pyłu i sadzy.

Pompa ciepła – Łomianki i okolice

Jako firma specjalizująca się w obróbce powietrza, dostarczamy Klientom szeroki wybór rozwiązań umożliwiających uzyskanie i utrzymanie pożądanej temperatury powietrza wewnątrz. Ważne miejsce w naszej ofercie zajmują pompy ciepła, które dostarczamy do klientów z miejscowości Łomianki i okolicy.

Oferujemy szeroki wybór pomp ciepła znanych i cenionych marek. Ich wybór to gwarancja wysokiej sprawności i wydajnej pracy urządzenia. To także pewność bezawaryjnej eksploatacji pompy w długiej perspektywie czasu. Istotnym elementem wspierającym naszą ofertę jest profesjonalne doradztwo. Nasi Specjaliści z przyjemnością odpowiedzą na wszystkie pytania i pomogą w wyborze najbardziej optymalnego rozwiązania dla Twojego domu.

Sprawdzony wykonawca to mądry wybór. Montaż, serwis, naprawa – wszystko w jednym miejscu!

Możesz do nas napisać lub zadzwonić, nasi specjaliści są do Twojej dyspozycji

Kontakt