Wentylacja

Wentylacja

W zakresie wentylacji podstawowym działaniem przedsiębiorstwa „Refleks Chłodnictwo” jest bezpośrednia oraz pośrednia realizacja dostaw urządzeń produkcji znanych i cenionych marek, jak m.in. LENNOX, czy VTS.. Prowadzimy także systematyczne działania marketingowo-promocyjne tej marki oraz jej produktów.

Firma LENNOX jest światowym liderem między innymi w obszarze urządzeń klimatyzacyjnych. Działa na rynku od 1985 roku i w tym czasie udało się jej zbudować bardzo mocną pozycję, dzięki zaoferowaniu wysokiej jakości usług oraz wprowadzaniu nowoczesnych i niezawodnych rozwiązań technologicznych. W naszej ofercie znajdują się również rozwiązania od VTS. Jest to firma o europejskich korzeniach, oferująca szeroki wybór produktów, w tym: centrale klimatyzacyjne, nagrzewnice wodne, kurtyny powietrzne.

Wybierani przez nas producenci projektują innowacyjne systemy wentylacyjne, które znajdują zastosowanie w obiektach przemysłowych, mieszkalnych, biurowych, usługowych oraz w przemyśle spożywczym. Ponadto firma „Refleks Chłodnictwo” współpracuje z siecią wyspecjalizowanych przedsiębiorstw partnerskich.

Obecnie możemy poszczycić się realizacją wielu dużych inwestycji (w tym również przekraczających wartość miliona euro). Odważnie podejmujemy kolejne zlecenia, przy czym zawsze staramy się wprowadzać nowoczesne systemy – odpowiadające konkretnym potrzebom, a także znajdować kreatywne rozwiązania. Naszym celem jest zagwarantowanie odbiorcom jak najlepszej efektywności pracy urządzeń w zakresie wentylacji i rekuperacji. Dysponujemy odpowiednią bazą i posiadamy potencjał, dzięki którym wentylacja i rekuperacja stają się niezawodnym rozwiązaniem użytkowym – bez względu na branżę, dla której zostały przygotowane. Obecnie powadzimy sprzedaż i dostawę drobnych urządzeń bezpośrednio do ostatecznego klienta, także detalicznego.

Istotnym elementem, wspierającym naszą ofertę, jest profesjonalne doradztwo. Specjaliści z naszej firmy są zawsze dyspozycyjni i udzielają fachowych porad Klientom. Służą pomocą w zakresie doboru najbardziej optymalnych rozwiązań, udzielając wskazówek technicznych oraz merytorycznych. Posiadają wiedzę oraz doskonale znają ofertę, dzięki czemu potrafią umiejętnie doradzić Inwestorom oraz Projektantom na każdym etapie przygotowywania projektu, w którym uwzględniona jest wentylacja oraz rekuperacja. Ponadto wspierają Instalatorów przy montażu i rozruchu urządzeń.

Firma „Refleks Chłodnictwo” działa na terenie całego kraju ze szczególnym uwzględnieniem Warszawy i okolic. Osoby zainteresowane bezpośrednim kontaktem, mogą odwiedzić naszą siedzibę w Legionowie. Odpowiadamy także na maile, faksy i telefony.