• Modlińska 173,
  05-110 Jabłonna
 • Pon. - Pt.:
  8:00 - 17:00
close
Strona główna » Usługi » Klimatyzacja » Klimatyzacja Tarchomin

Kontakt

Klimatyzacja Tarchomin

Klimatyzacja Tarchomin

Klimatyzacja w sposób bezpośredni wpływa na komfort użytkowania pomieszczeń, a co za tym idzie nasze zdrowie i dobre samopoczucie. Dlatego tak ważnym jest, aby w pomieszczeniach, w których pracujemy i odpoczywamy panowała odpowiednia temperatura.

Nowoczesne urządzenia klimatyzacyjne oferują bogatą funkcjonalność, która obejmuje nie tylko zarządzanie temperaturą, ale również kontrolę poziomu wilgotności czy czystości powietrza. Co ważne, klimatyzacja może być wykorzystywana do chłodzenia, jak i ogrzewana wnętrz.

Nowoczesne technologie

Projektując instalacje klimatyzacji umiejętnie dostosowujemy systemy do konkretnych potrzeb użytkowników. Stawiamy przy tym na nowoczesne technologie, które stanowią gwarancję wysokiej wydajności, efektywności energetycznej i łatwej obsługi. W asortymencie posiadamy rozwiązania umożliwiające budowę instalacji na potrzeby zarówno niewielkich pomieszczeń, jak i dużych powierzchni:

 • obiektów mieszkalnych,
 • pomieszczeń biurowych,
 • obiektów usługowo-handlowych,
 • obiektów o podwyższonym rygorze temperaturowym,
 • obiektów sportowych,
 • pomieszczeń technicznych różnego przeznaczenia.

Zależnie od potrzeb i oczekiwań inwestora proponujemy klimatyzatory split, multi split oraz systemy o zmiennym przepływie czynnika VRV. W ofercie posiadamy nowoczesne urządzenia kasetonowe, kanałowe, ścienne oraz przypodłogowo-przysufitowe odznaczające się modną kolorystyką i wzornictwem.

Klimatyzacja – Tarchomin

Usługi związane z doborem i montażem urządzeń klimatyzacyjnych kierujemy do klientów z Warszawy, ze szczególnym uwzględnieniem dzielnicy Tarchomin. Zapewniamy kompleksową obsługę obejmującą projekt i instalację klimatyzacji na potrzeby obiektów mieszkalnych, biurowych, komercyjnych i przemysłowych. Współpracujemy w tym zakresie z odbiorcami indywidualnymi i klientami biznesowymi. Wszystkich zainteresowanych zachęcamy do szczegółowego zapoznania się z naszą ofertą, a w razie pytań lub wątpliwości do kontaktu.

Serwis gwarancyjny i pogwarancyjny

Prowadzimy serwis gwarancyjny i pogwarancyjny urządzeń klimatyzacyjnych. Diagnozujemy usterki, serwisujemy i naprawiamy urządzenia znanych i cenionych marek. Korzystamy przy tym, że sprawdzonych technologii i włącznie oryginalnych części zmiennych co pozwala na zachowanie wysokiej sprawności i wydajności energetycznej instalacji. Usługi serwisowe świadczymy w odniesieniu do wszystkich typów i rodzajów urządzeń znajdujących zastosowanie w klimatyzacji domowej, biurowej, komercyjnej i przemysłowej.

 

Sprawdzony wykonawca to mądry wybór. Montaż, serwis, naprawa – wszystko w jednym miejscu!

Możesz do nas napisać lub zadzwonić, nasi specjaliści są do Twojej dyspozycji

Kontakt