Klimatyzacja

Jeżeli zdecydowaliście się Państwo na poprawienie warunków swojego życia i pragniecie zainwestować w wydajną oraz ekonomiczną klimatyzację, nasza firma z Legionowa proponuje Wam nowoczesne urządzenia kasetonowe, kanałowe, ścienne oraz przypodłogowo-przysufitowe. Oferujemy klimatyzatory split, multi split oraz systemy o zmiennym przepływie czynnika VRV. Dzięki tak szerokiej ofercie możemy zaoferować rozwiązania, które doskonale sprawdzą się przy niewielkich pomieszczeniach, jak i dużych powierzchniach. Proponujemy rozwiązania, znajdujące zastosowanie w:

  • obiektach mieszkalnych,
  • pomieszczeniach biurowych,
  • obiektach usługowo-handlowych,
  • obiektach o podwyższonym rygorze temperaturowym,
  • obiektach sportowych,
  • serwerowniach i pomieszczeniach technicznych,
  • a także w wielu innych pomieszczeniach.

Umiejętnie dostosowujemy system do konkretnych potrzeb użytkowników. Stawiając na nowoczesne technologie, oferujemy rozwiązania niezawodne jeżeli chodzi o chłodzenie i ogrzewanie wnętrz (w zależności od wybranego trybu pracy). Oferowane przez nas rozwiązania zapewniają odpowiednią temperaturę w pomieszczeniu, jak również gwarantują czyste powietrze. Pozwala to w zdecydowany sposób podnieść standard warunków, panujących w pomieszczeniu, a tym samym korzystnie wpływa na samopoczucie użytkowników.

Oferowana przez nas klimatyzacja jest prosta w montażu oraz obsłudze. Proponowane urządzenia różnią się sposobem instalacji oraz poziomem mocy, co umożliwia optymalny dobór produktów do konkretnych pomieszczeń (szczególnie pod kątem wielkości) oraz potrzeb użytkowników. Oferujemy montaż urządzeń na terenie całej Polski, ze szczególnym uwzględnieniem Legionowa i Warszawy. Przy instalacji systemu instruujemy Klientów w zakresie obsługi urządzeń.

Klimatyzacja to nasza specjalność, dlatego też wybraliśmy dla Państwa urządzenia wyposażone w technologię inwerterową, dzięki którym są one bardziej ekonomiczne i posiadają przedłużoną żywotność. Wprowadzamy do asortymentu również rozwiązania z zakresu klimatyzacji precyzyjnej. Urządzenia tego typu umożliwiają odpowiednią regulację temperatury i wilgotności z zachowaniem bardzo dużej precyzji. Sprzęt bardzo dobrze sprawdza się tam, gdzie wymagany jest wysoki reżim w zakresie zapylenia, wilgotności oraz temperatury powietrza. Prowadzimy także serwis gwarancyjny i pogwarancyjny urządzeń klimatyzacyjnych. Przyjmujemy zgłoszenia nie tylko z terenu województwa mazowieckiego, ale także z pozostałych regionów Polski.